Hotel Bristol, czyli słów kilka o luksusie w Busko-Zdroju

Bristol, czyli luksus

Hotel Bristol – perełka województwa świętokrzyskiego w branży hotelarskiej. To nie tylko czterogwiazdkowy hotel, ale cały kompleks uzdrowiskowy, który znajduje się w samym centrum jednego z najpopularniejszych miast uzdrowiskowych w Polsce, Busko-Zdroju. Bristol Art & Medical SPA to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, znajduje się tu bowiem kompleks apartamentowy, strefa gastronomiczna, miejsce SPA&WELLNESS, a także uzdrowisko z zabiegami sanatoryjnymi – wszak to miasto uzdrowiskowe!

Bristol Aparthotel

Bristol Aparthotel to strefa nowoczesnych apartamentów, które nie znajdują się bezpośrednio w strefie Art & Medical SPA, bo dzieli je około stu metrów. Takie rozwiązanie ma na celu zapewnić gościom hotelowym całkowity spokój i komfort. Ponadto, strefa Aparthotel znajduje się w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Do dyspozycji gości są trzydzieści cztery pokoje o różnych metrażach, z czego w każdym znajduje się balkon lub taras, a także prywatny aneks kuchenny.

Gastronomia

Strefa gastronomiczna zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W restauracji można doświadczyć prawdziwego zaspokojenia, gdyż karta dań jest bardzo rozwinięta – znajdują się tu pozycje takie jak: przystawki zimne, dania wegetariańskie, dania dla dzieci itd. W Cafe Bristol można spróbować pysznych ciast i drinków, a to wszystko przy muzyce granej na żywo, której koncerty odbywają się w prawie każdy weekend. Istnieje również rytuał Afternoon Tea, który obowiązuje po uprzedniej rezerwacji. W okolicy znajduje się też Boutique Cafe, czyli butikowy sklepik, w którym można nabyć m.in regionalne piwa lub biżuterię z węgla.

SPA&WELLNESS

W strefie SPA&WELLNESS dozna się najwyższej jakości masażów i rytuałów przeprowadzanych przez specjalistów. W trakcie zabiegów są używane kosmetyki najwyższej jakości marki Fontia, które są produkowane wyłącznie dla Hotelu Bristol. Można tu doświadczyć zabiegów odmładzających, ujędrniających, regenerujących, odprężających oraz upiększających. Znajdują się tu również cztery typy saun: fińska, parowa, infrared i biosauna, a także solarium i basen.

Medical Center

Medical Center to strefa uzdrowiskowa, w której dokonuje się nie tylko tradycyjnych zabiegów, ale również wykorzystuje się najnowsze technologie lecznicze. Pracownicy są profesjonalistami, którzy z prawdziwą pasją dbają o swoich klientów. Leczenie tu rozpoczyna się wywiadem, badaniem i przeprowadzeniem testów funkcjonalnych. Wykonywane są zabiegi z działu balneologii, fizykoterapii, hydroterapii, a także masaż klasyczny.